Strony

czwartek, 7 stycznia 2016

Borelioza - alternatywne leczenie -spojrzenie poza antybiotyki Dietrich Klinghardt

Dietrich Klinghardt
 
[t tlum. raf.99]

..... ,,Kombinacja koinfekcji oraz inne uprzednio istniejące schorzenia takie jak [ekspozycja na [łum.] toksyczność rtęci, determinują obraz objawów ale nie ich ciężkość. Ciężkość objawów najściślej koreluje z całkowitą sumą obciążenia organizmu współistniejącymi schorzeniami oraz z genetycznie zdeterminowaną zdolnością do wydalania neurotoksyn.

Geny kodujące Stransferazę glutationu oraz różne allele apolipoprotein E (E2, E3 i E4) odgrywają tu główną rolę. E2 może przenosić poza komórkę dwukrotnie więcej sulfhydryl affinitive toxins[tiolopodobnych toksyn ? [tłum.] (takich jak rtęć i ołów) niż podtyp E3. E4 nie przenosi ich wcale.

Powszechne są również problemy w ścieżkach metylacji, acetylacji i sulfacji.


Inne czynniki takie jak dieta i alergie pokarmowe, uprzednie ekspozycje na toksyny i działanie fal elektromagnetycznych, czynniki emocjonalne i unhealed ancestral trauma[niewyleczona trau ma w rodzinie, z Ayurvedy ?-tłum.], scar interference fields[spowodowane bliznami zaburzenia w przewodnictwie nerwowym ?-tłum.] oraz  occlusal jaw and bite problems[problemy z żuchwą i złym zgryzem ?-tłum.] również są ważne (6).

Ciężkość objawów nie jest związana z ilością krętków w organizmie ale raczej z odpowiedziami immunologicznymi danego pacjenta.


Wziąwszy wszystko powyższe pod uwagę, nie wyróżniamy ludzi którzy są zarażeni Bb oraz tych którzy nie są.


Rozróżniamy natomiast ludzi którzy są chorzy na boreliozę oraz tych którzy nie są.


a) pacjenci zainfekowani którymkolwiek gatunkiem Borrelia którzy są objawowi, są chorzy na boreliozę


b) ludzie zdrowi którzy nie wykazują objawów często również są już zakażeni krętkami. Oni mogą lub nie, być "bombą która tyka". Natomiast ludzie ci (póki co) nie są chorzy na boreliozę.


Najczęściej kilka z "koinfekcji" jest już obecnych wcześniej, jeszcze przed zakażeniem Bb czy innymi krętkami.


W leczeniu skupiamy się na eksplorowaniu różnicy pomiędzy objawowymi i bezobja wowymi nosicielami. U pacjenta objawowego zajmujemy się tym czego u niego brakuje w porównaniu do osoby bezobjawowej (jak np. dostateczny poziom magnezu w diecie) oraz tym co występuje u tej osoby w nadmiarze (jak np. rtęć).


Najciężej chorująca grupa to noworodki i małe dzieci, które rzadko są właściwie diagnozozwane i co za tym idzie nie są adekwatnie leczone. Często mają przyczepioną łatkę ADHD, zaburzeń autystycznych, padaczki i innych.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Boreliozowe ABC
 
A.
Zaczynamy od odrobaczania pacjentów. Często używamy prostego acz agresywnego protokołu z solą morską i witaminą C (19), który wykazuje również niezależne działanie wobec krętków.

Wysokie stężenie soli zabija duże pasożyty poprzez powodowane osmotycznie odwodnienie (szok osmotyczny).

Wysokie poziomy soli zwiekszają także poziom enzymu elastazy który wykazuje silne działanie przeciwybakteryjnie i przeciwkrętkowe (4).
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Walka z tą chorobą pociągnęła za sobą dla autora znaczny rozwój osobisty i wiele nauki. Wiele rodzajów terapii okazało się zaskakująco nieskutecznych: ozon, hiperbaryczny tlen, ICHT (intracellular hyperthermia) [wewnątrzkomórkowa hipertermia tłum.]. Niektóre formy leczenia okazały się nieoczekiwanie skuteczne:

szyny dentystyczne, color therapy[terapia kolorem -tłum.], terapia A. Tomatisa [terapia dźwiękiem -tłum.]

oraz stymulacja neurosensoryczna, podnoszenie temperatury ciała przez suplementację T3, regularne iniekcje z jadu pszczelego, usuwanie migdałków oraz [ich ??-tłum.] krioterapia, oraz wiele innych.
 
Borelioza jest posłańcem. Jeżeli nie zmienimy sposobu postępowania, to my
możemy się niezadługo znaleźć na liście gatunków zagrożonych wyginięciem.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

caly text :

http://docplayer.pl/2991545-Borelioza-spojrzenie-poza-antybiotyki.html



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz